O nás

Děkujeme, že jste navštívili náš obchod!

Najdete zde kvalitní zboží pro Vás a psy nejen od českých výrobců, do našeho sortimentu jsme zařadili vysoce kvalitní zboží značky Neewa, které jsme výhradním dovozcem od Italského výrobce.

Protože se zaměřujeme na outdoorové aktivity se psy, najdete zde např.: musherské vybavení, vybavení pro canicross, sportovní oblečení pro pejskaře, oblečení pro psy a také výživné a kvalitní psí jídlo.

Hlavní hlavou e-shopu je Rodney Scott Lovette. Většinu svého času je venku se svými Aljašskými Husky v Jizerkách v obci Janov nad Nisou, tedy když zrovna nepracuje na počítači nebo pro Vás nechystá psí parády na krk. Se psy závodí různě po Evropě a také s nimi podniká řadu věcí, jako například: jízdu na kárách nebo na saních, canicross a dogtrekking. Na své Husky farmě pořádá i zážitkové pobyty pro jednotlivce, skupiny a firmy nebo školy v přírodě. Přijeďte se za ním a jeho psy podívat. Více informací o jeho aktivitách a místě, kde ho najdete máme zde.

 

Říjen - Listopad 2017:

V tuto chvíli usilovně pracujeme na zkvalitnění služeb, naplnění eshopu produkty a vyladění informací u každého produktu, pro Vaši i naši snazší přehlednost. Vyřízení objednávek by se toto nemělo dotknout. Pokud máte nějaký dotaz, připomínku, či potřebujete poradit s výběrem vhodného produktu neváhejte a kontaktuje nás na:

E-mail: psivpohybu@gmail.com

 

unspecified-2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.